Deski, które wykorzystujemy w naszej pracy, pochodzą od najbardziej poszukiwanych producentów zarówno polskich jak i zagranicznych. Deski kompozytowe których sprzedaż prowadzimy są doskonałą alternatywą dla zwykłego drewna. Kompozytu nie musimy olejować, malować, impregnować, co daje nam tak cenny czas na odpoczynek.

Deska II generacji – Lenta

Deski cieszące się największą popularnością z uwagi na wygląd zewnętrzny jak i trwałość. Firma Lenta daje na swój produkt 15 letnią gwarancję, a deski o strukturze drewna bardzo pięknie komponują się z otoczeniem. Powłoka zewnętrzna sprawia, że deska jest antypoślizgowa. Polimerowa otulina chroni deskę przed zabrudzeniami, a także warunkami atmosferycznymi.

Deski kompozytowe ProDeck .

Deski firmy ProDeck to długoletnia tradycja połączona z jakością. Deski posiadają 10 i 25 letnią gwarancję na gnicie butwienie i rozwarstwianie. Nie musisz martwić się impregnację, ponieważ te deski jej nie potrzebują. 

Terra

EvoPro

DEX

Deski kompozytowe Hartika.

Dynamicznie rozwijająca się polska firma z propozycją dla każdego kto lubi trwałość, oszczędność czasu. Deski Hartika zapewnią każdemu kto je wybierze piękno na długie lata. Deska jest odporna na butwienie, gnicie i blaknięcie. Nie wymaga konserwacji, oszczędzając Ci czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych czy kosztów remontu, wymiany legarów i desek. Powierzchnia biokompozytu jest gładka, dzięki czemu Twoje dziecko uniknie wbicia drzazgi w stopy lub dłonie w trakcie zabawy. Okres gwarancji to 25 lat – doskonała jakość w dobrej cenie!

HOME

KLASS